CAREER

Kancelaria CDZ Chajec i Wspólnicy w rankingu Chambers Europe 2022

Po raz kolejny jako Kancelaria mamy przyjemność być rekomendowani w rankingu Chambers and Partners - Europe 2022. Kancelaria CDZ Chajec i Wspólnicy w rankingu Chambers Europe 2022 została wyróżniona kategorii Corporate/M&A: Mid-Market (Polska) – Band 3. Cieszymy się, że nasza silna pozycja jest uznana przez międzynarodowe gremia, takie jak Chambers and Partners oraz dziękujemy partnerom za zaufanie.

Kancelaria CDZ Chajec i Wspólnicy w rankingu Prawnik DGP

Nasza Kancelaria awansowała w rankingu największych kancelarii prawnych w Polsce.

W corocznym rankingu "Prawnik" organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna Kancelaria CDZ Chajec i Wspólnicy zajęła 56. miejsce (za 2020 rok, w porównaniu do 2019).

Głównym powodem naszego awansu w rankingu aż o 12 oczek jest zwiększenie przychodu o 12% w skali roku. I to w tych trudnych, covidowych czasach.
 
Dziękujemy naszym Klientom i Partnerom biznesowym, że jesteście z nami.

CDZ i jej prawnicy wysoko wyróżnieni przez The Legal 500 EMEA 2019

W tegorocznej edycji nasza praktyka prawa korporacyjnego i handlowego, fuzji i przejęć, transakcji typu private equity, prawa nieruchomości oraz prawa nowoczesnych technologii, mediów i telekomunikacji (TMT) awansowały w rankingu.

Ponadto CDZ została wysoko wyróżniona w sporach sądowych, prawie pracy, prawie upadłościowym i restrukturyzacji.

CDZ i jej prawnicy rekomendowani przez Chambers Europe 2019

W tegorocznej edycji CDZ została rekomendowana w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć oraz prawa pracy. Andrzej Chajec, Maciej Kotlicki oraz Szymon Skiendzielewski zostali wyróżnieni w swoich dziedzinach praktyki.

Nasi klienci o nas:

“Clients praise the firm's commercial awareness and also note its "good understanding of business issues."

CDZ i jej prawnicy wyróżnieni przez IFLR1000 2019

CDZ została rekomendowana w dziedzinie finansowania inwestycji oraz rynków kapitałowych, w szczególności emisji obligacji (Banking and Finance, Capital Markers – Debt). Maciej Kotlicki został wyróżniony w fuzjach i przejęciach oraz Szymon Skiendzielewski w transakcjach typu private equity oraz fuzji i przejęć.

CDZ i jej prawnicy wysoko wyróżnieni przez The Legal 500 EMEA 2018

W tegorocznej edycji, CDZ została wyróżniona w wielu kategoriach: w prawie korporacyjnym i handlowym, fuzjach i przejęciach, sporach sądowych, prawie pracy, transakcjach typu private equity, prawie nieruchomości, prawie upadłościowym i restrukturyzacji oraz prawie nowoczesnych technologii, mediów i telekomunikacji (TMT). Andrzej Chajec, Ewa Don-Siemion, Krzysztof Żyto, Maciej Kotlicki, Szymon Skiendzielewski, Andrzej Abramczuk, Patryk Galicki, Piotr Kryczek oraz Jolanta Okoniecka zostali również rekomendowani w swoich dziedzinach praktyki.

CDZ i jej prawnicy rekomendowani przez Chambers Europe 2018

W tegorocznej edycji CDZ została rekomendowana w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć oraz prawa pracy. Andrzej Chajec, Maciej Kotlicki, Szymon Skiendzielewski oraz Andrzej Abramczuk zostali wyróżnieni w swoich dziedzinach praktyki.

Nasi Klienci o nas:

“They are very communicative, proactive, extremely responsive and creative problem solvers with a deep understanding of our business operations."

"The team stands out for its practical approach to problems."