ARCHIWUM | RANKINGI

Transactions

CDZ i jej prawnicy wyróżnieni przez The Legal 500 EMEA 2017

CDZ została rekomendowana w dziedzinie prawa korporacyjnego i handlowego, fuzji i przejęć; prawa nowoczesnych technologii, mediów i telekomunikacji (TMT); prawa pracy; sporów sądowych oraz prawa upadłościowego i restrukturyzacji. Andrzej Chajec, Ewa Don-Siemion, Krzysztof Żyto, Maciej Kotlicki, Szymon Skiendzielewski, Andrzej Abramczuk, Piotr Kryczek, Tomasz Mizikowski oraz Jolanta Okoniecka zostali również rekomendowani w swoich dziedzinach praktyki.

CDZ i jej prawnicy rekomendowani przez Chambers Europe 2017

W tegorocznej edycji CDZ została wyróżniona w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć; prawa nowoczesnych technologii, mediów i telekomunikacji (TMT) oraz prawa pracy. Andrzej Chajec oraz Andrzej Abramczuk zostali rekomendowani w swoich dziedzinach praktyki.

Nasi Klienci o nas:

The team is recommended for its knowledge and understanding of the market. "They are true experts and know the telecoms market really well. They are very helpful and up to speed."

"They have a business approach. They are not just lawyers but rather try to analyse the business context of the deal."

CDZ oraz Maciej Kotlicki wyróżnieni przez IFLR1000 2017

CDZ została wyróżniona w dziedzinie finansowania inwestycji i rynków kapitałowych, w szczególności emisji obligacji (Banking, and Capital Markers – Debt). Maciej Kotlicki został wyróżniony jako jeden z najlepszych prawników transakcyjnych w Polsce.

CDZ i jej prawnicy rekomendowani przez Chambers Europe 2016

CDZ została rekomendowana w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć; prawa nowoczesnych technologii, mediów i telekomunikacji (TMT); prawa pracy oraz w transakcjach typu private equity. Wyróżniono Andrzeja Chajca w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć i transakcji typu private equity; oraz Andrzeja Abramczuka w dziedzinie TMT.

Nasi Klienci o nas:

TMT: "The team was brilliant in the way in which it found complex solutions for problems. "

"There is no excessive admin or formalisation. The team specifically and effectively deals with matters

Corporate and M&A: “The team is flexible with timing: able to do things on the spot or in a short timescale."

Private equity: "It is a small but professionally run firm, with a number of very experienced lawyers. It offers very good prices for a very good quality of work."

CDZ i jej prawnicy wysoko rekomendowani przez Legal 500 EMEA 2016

W tegorocznym rankingu, CDZ została zarekomendowana w siedmiu dziedzinach prawa: prawo nowoczesnych technologii, mediów i telekomunikacji (TMT); prawo pracy; prawo korporacyjne i handlowe, fuzje i przejęcia; postępowania sądowe; bankowość i finansowanie; prawo upadłościowe i restrukturyzacja oraz prawo antymonopolowe. Wyróżniono także siedmiu prawników w swoich poszczególnych praktykach: Andrzej Chajec, Ewa Don-Siemion, Krzysztof Żyto, Maciej Kotlicki, Andrzej Abramczuk, Piotr Kryczek, oraz Jolanta Okoniecka.

CDZ na liście nominowanych kancelarii w rankingu Europa Property Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Law Firm of the Year

CEE Investment & Green Building Awards wyróżnia aktywnych inwestorów i firmy z sektora nieruchomości komercyjnych, wiodących deweloperów i kancelarie prawne specjalizujące się w transakcjach na rynku nieruchomości.

Andrzej Chajec wyróżniony przez Best Lawyers 2016

Tegoroczna edycja Best Lawyers wyróżnia Andrzeja Chajca wśród najlepszych prawników w Polsce, w dziedzinie fuzji i przejęć oraz prawa korporacyjnego.

Best Lawyers jest jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych rankingów międzynarodowych. Jego metodologia jest oparta na bazie wzajemnych zgłoszeń i ocen dokonywanych przez prawników oraz kancelarii prawnych według swoich obszarów praktyki i jurysdykcji.

CDZ i jej prawnicy rekomendowani przez The Legal 500 EMEA 2015

CDZ została wyróżniona w pięciu dziedzinach prawa: prawo nowoczesnych technologii, mediów i telekomunikacji (TMT); prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia; postępowania sądowe; prawo pracy; oraz restrukturyzacja i prawo upadłościowe.

Andrzej Chajec został wyróżniony w dziedzinie TMT oraz prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć; Krzysztof Żyto w dziedzinie postępowań sądowych; Szymon Skiendzielewski w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć; Piotr Kryczek w dziedzinie prawa pracy; oraz Mariusz Busiło w dziedzinie TMT.

CDZ i jej prawnicy wyróżnieni przez Chambers Europe 2015

W tym roku CDZ została zarekomendowana w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć; Private Equity; prawa nowoczesnych technologii, mediów i telekomunikacji (TMT); oraz prawa pracy. Andrzej Chajec, Andrzej Abramczuk, oraz Jolanta Okoniecka zostali również wyróżnieni.

Nasi Klienci o nas:

Private equity: "The firm has a team of passionate, ambitious lawyers that specialise in this particular area."

TMT: "The firm has diligent lawyers who know what they are doing."

Corporate and M&A: "The team has good knowledge of private equity and telecoms."

Marcin Bącal Rising Star – prawnikiem liderem jutra w rankingu Dziennika Gazety Prawnej i Wolters Kluwer

W 4. edycji konkursu, Marcin Bącal został wyróżniony jako jeden z trzydziestu najbardziej rokujących młodych prawników współczesnego świata prawniczego 2015 roku.

Marcin został uhonorowany za kreatywność, wiedzę, innowacyjność, umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych i wykorzystywania nowoczesnych technologii, a także sukcesy osobiste.

Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych. Zajmuje się prawem upadłościowym oraz telekomunikacyjnym. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Marcin jest autorem wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz procesowego. Jest współautorem czterech książek z zakresu podatku od towarów i usług.

Weronika Papucewicz Rising Star – prawnikiem liderem jutra w rankingu Dziennika Gazety Prawnej i Wolters Kluwer

Konkurs Rising Stars, organizowany przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną, wyróżnia młodych prawników, którzy swoją wiedzą, przedsiębiorczością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych. W 3. edycji konkursu, Weronika Papucewicz została wyróżniona jako jedna z trzydziestu wschodzących gwiazd współczesnego świata prawniczego 2014 roku.

Weronika specjalizuje się w indywidualnych i zbiorowych stosunkach pracy, prawie antydyskryminacyjnym, ochronie danych osobowych, a także postępowaniach sądowych z zakresu prawa pracy. Weronika obsługuje podmioty zagraniczne wchodzące na polski rynek, głównie z branży BPO/SSC. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej przez Centrum Prawa Amerykańskiego UW. Ukończyła studia doktoranckie z zakresu zbiorowego prawa pracy w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Jest autorką wielu publikacji oraz prelegentką podczas konferencji z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.

CAREER